Toto Logo používame od založenia školy

Štvorylka

Košice sa zapojili do jedinečného medzinárodného projektu. European Quadrille Dance Festival (EQDF), ktorý je založený na synchronizovanom tancovaní štvorylky v rôznych mestách Európy. V Košiciach na Hlavnej to prepukne 16.mája napoludnie. Štvorylka je určená žiakom 2.stupňa základných škôl a stredoškolákom.

To boli prvé informácie, ktoré sa dostali do uší našich žiakov. Štvorylka? Ako sa to tancuje? Čo to je? Slovom, nevzbudzovala spočiatku nejaké veľké nadšenie. Ale hneď po prvom stretnutí s inštruktormi sa rady jej nadšencov začali rozširovať...

Pod vedením Mgr. M. Blechovej zvládli prvé neisté kroky a choreografiu aj tí najväčší skeptici. Teraz im to už ide. Ako sami môžete vidieť, začína to už byť dokonca aj dobrá zábava. Keďže stále je čo zlepšovať, každú voľnú chvíľu venujú jej nácviku.

Tak už len želáme veľa chuti do tancovania a veľa zážitkov z pešej zóny.

Štvorylka na Hlavnej

Štvorylka