Toto Logo používame od založenia školy

Drienica 2008

Žiaci piateho ročníka sa pod vedením Mgr. Miglesovej a Tarabovej zúčastnili pobytu v Škole prírode v Drienici od 9. do 13.6.2008. Rýchlu lekársku pomoc im ochtone poskytla MUDr. Lucka Hricová.

Boli ubytovaní v prekrásnom hoteli Javorna, kde sa o nich vzorne staral personál a výborne im varili tety kuchárky. Vychádzky do okolia, krytý bazén so soľnou jaskyňou, vedomostné súťaže a kvízy, športové súťaže ich zamestnávali celý deň. K tomu ešte treba pripočítať „náročnú“ prípravu na večerný program a je jasné, že na nudu čas nemali.

A ako sa im páčilo?

Prečítajte si.

SUPER!!!

Super!!! Super!!! Super!!! Super!!! Super!!! Všetko bolo super!!! Výborne!!!

Nevedel som sa dočkať, kedy tu prídeme. Najviac sa mi páčila túra , ale naj naj sa mi páčila prechádzka lesom. Keď som prišiel do izby, obdivoval som krásny výhľad. Vtedy som povedal: „Aká krásna je tá Drienica.“ Veľmi sa mi páčili kvety, aj keď som ich len spoznával. Ale nie všetky, niektoré som poznal. Proste páčilo sa všetko od „a“ po „z“. Vďaka pani učiteľkám, že nám vybavili taký krásny pobyt. A za tie super hry. A tiež nemožno zabudnúť, že nás učili robiť to, čo je dobré. Ďakujeme veľmi pekne.

Na tejto škole v prírode sa mi najviac páčilo, že sme každý deň chodili na plaváreň a všetko ostatné.

nepáčilo sa vstávanie o siedmej, beh do kopca a už asi nič.

Keď sme vystúpili z autobusu, môj prvý pocit bol super. Keď sme začali chodiť na plaváreň, tak som sa tešila na poslednú súťaž (v plávani ). Ešte sme boli na Lysej a Háji. Posledná túra- Sabinov. Bolo fakt výborne. Kúpila som niečo sebe aj rodičom. A teraz sme na izbe a spomíname na super zážitky.

Všetko sa mi páčilo, bolo mi tu dobre, bolo tu super až na jednu vec, že som mal problém s rukami. Bolo tu skvelo.

Bolo tu super

ciki-caki-ciki-cak-hej-hej-hej

Všetko bolo super. Aj túra na Lysú, hoci sa mi nechcelo šliapať. To je všetko.

Mala som sa tu dobre, okrem dlhých výletov hore  a dole kopcom. Na plavárni sa mi veľmi páčilo. Pri jazere bolo tiež dobre. Na Lysej sa mi tiež páčilo, ale nechcelo sa mi šliapať hore kopcom. Ako sme išli na Háj, tam bol tiež kopec. Raňajky, obed, olovrant a večera bola tiež super. Aj suveníry v Sabinove boli dobré, mohli sme si kúpiť, čo sme chceli a prechádzali sme sa na trhu. Skoro stále svietilo slniečko, ale vo štvrtok trochu pršalo.

Páčilo sa mi: prechádzka na Háj a Lysú, bazén, večerný program a izby.

Nepáčilo sa mi: rozcvička najviac beh do kopca, stredňajší výlet, ranné vstávanie, kričanie na chodbách.

Najviac sa nám páčil krytý bazén a ranná rozcvička. Celkom sa nám páčil aj výlet na Lysú, ktorá má výšku 1068 m.n.m. a na Háj. Taktiež aj cestičky naspäť do hotela z Lysej. Nemáme zážitok, ktorý by sa nám nepáčil.

Bolo tu dobre, najviac sa mi páčila prechádzka cez les. Nijakú takú školu v prírode nezažijem.

Páčilo sa mi tu, bola tu zábava.

Bolo tu super, lepšiu školu v prírode nezažijem.

Super, chceme školu v prírode aj budúci rok.

Ďakujeme pani učiteľkám, že to s nami vydržali. Bolo tu fakt super. Dúfam, že aj na budúci rok prídeme. Ďakujeme vám.

Milé pani učiteľky!

Ďakujeme, že ste na nás dávali veľký pozor a že ste to s nami vydržali. Bolo tu pekne a príjemne.

ŠvP Drienica